«Парк атракціонів» у «Світі солодощів» на Співочому полі

Сьогодні, 02 жовтня, відкрилася традиційна осіння виставка хризантем. Співоче поле перетворилося на «Світ солодощів». Ми з колегами з інших районів створили солодкі історії про найрізноманітніші ласощі – шоколад, льодяники, зефір, тістечка… Кожна локація – особлива.

Ми збудували цілий парк атракціонів. Адже малеча обожнює каруселі та гойдалки, а дорослі хоч на мить відчувають себе дітьми. І саме тут найсмачніші солодощі! В парку атракціонів завжди гамірно та весело, і здається, що весь світ може зачекати, поки ми насолоджуємося радісними моментами. Для створення парку атракціонів зі «Світу солодощів» ми висадили 1500 кущів, встановили карусель висотою 3,2 м. Щоб конструкція була об’ємною, використовували металеві каркаси.

Крім основної історії, ми створили фотозону – кіндер-сюрприз, уквітчаний пишними яскравими хризантемами!

Знайдіть час насолодитися смаколиками і зробити найяскравіші селфі цієї осені! Виставка триватиме до 01 листопада. Працює щодня з 10:00 до 20:00.

 Місце проведення: Співоче поле Печерського ландшафтного парку (вул. Лаврська, 33).

Вхід: дорослий квиток – 100 грн., дитячий – 25 грн. Для дітей до 7 років, пенсіонерів, учасників АТО, інвалідів 1 та 2 групи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вхід безкоштовний.