Основне завдання колективу –  догляд і збереження у належному санітарному та естетичному стані зелених насаджень Святошинського району.

Це – парки, сквери, бульвари та зелені насадження вздовж центральних вулиць. Всі ми бачимо, що обличчя рідного міста останнім часом безперечно змінилось на краще – воно виглядає чистим, охайним, доглянутим.

Мета Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району виконує весь спектр робіт по створенню зелених зон і догляду за зеленими насадженнями у місцях масового перебування киян, а саме: парках, скверах, бульварах, зонах відпочинку та на вулицях. Загальна площа об’єктів зовнішнього благоустрою та озеленення, що обслуговується та утримується працівниками підприємства в належному санітарно-технічному стані, складає 747,5577 га. На балансових територіях КП УЗН Святошинського району розташовано 6 парків загальною площею 62,92 га:  парк «Совки» (35,79 га), парк «Інтернаціональний» (7,52 га), парк імені Генерала Потапова (5,27 га), парк на вулиці Ореста Васкула (5,27 га), парк «Юність» (6,44 га) та парк на просп. Берестейському, 133-135 (2,63 га). Також наші працівники доглядають 63 сквери, 3 бульвари і 4 проспекти, 16 транспортних розв’язок, 97 вулиць, благоустроєні зелені насадження загального користування. На даний час на підприємстві працює 218 людей.

МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Зокрема, працівники підприємства постійно проводять оздоровлення дерев, видаляють сухостійні, аварійні та перестійні, висаджують молоді дерева та кущі. В оранжереї КП УЗН Святошинського району вирощується майже 470 тисяч рослин, як однорічних, так і багаторічних, що висаджуються на квітниках району загальною площею майже 0,9 га. КП УЗН Святошинського району протягом року бере участь у створенні квіткових арт-композицій на території Печерського ландшафтного парку кожна площею понад 200 кв. м. Догляд за зеленими насадженнями Святошинського району, їх відновлення і реконструкція проводяться з урахуванням екологічного стану, реальних потреб розвитку столиці України, вимог охорони цінної історико-культурної спадщини.