Замість того, щоб орієнтуватись на прогнози, які нам обіцяють сіру погоду, ми вирішили навіть у цьому знаходити щось прекрасне!
І всебічна мокрота та вологість може підкреслити красиве забарвлення всього, що є навколо нас.💦🌺😌


Новий день, але знову ж таки замість сонечка похмуро..
Але всупереч цьому мотивація працювати у нас пробуджується разом з вірою про те, що перемогу ми повинні зустріти в чистоті та охайності!😌🇺🇦


 

Перегортаємо нову сторінку 2022 року.

Осіння прохолода уже помітно відчувається у повітрі і кольорова гама поступово змінюється.
Тепер наші робочі будні минають у жовтих барвах!🥰🍁

Ми ще така молода, але настільки сильна, нескорена, вільна держава. Рівно 6 місяців тому наше життя перевернулось з ніг на голову, адже прийшла війна! Рівно пів року не тільки собі, а і всьому світу ми доводимо, які ми НЕЗАЛЕЖНІ!

І саме сьогодні розкриваються всі карти, той наш секретик, над яким ми так працювали і так мовчали.
Наша патріотична композиція, що в усій красі розкинулась на перехресті Велика Кільцева дорога та вулиця Зодчих.

Майже, 35 тисяч маленьких красунь було дбайливо висаджено, щоб у це свято ми могли милуватись тобою, наша красуне, адже наше ❤️ Україна!

Віримо в перемогу! Віримо в ЗСУ! Слава Україні!


 

Покос трави – один з елементів комплексного догляду за елементами благоустрою, який виконують для збереження охайного зовнішнього вигляду вулиць, дворів, парків, скверів. 🏞

А зараз разом помилуємось красою насичених зелених кольорів, поки осінні барви не почали прикрашати природу, адже погода з кожним днем нагадує, що ось-ось і жовте забарвлення почне заповнювати все. 🍂

Сьогодні погода надала можливість насолодитись красою уквітчаних квітів, насичених барв та свіжістю наших парків Юність та Потапова. Після похмурої погоди яскравість кольорів тільки посилюється, що ще більше вабить очі. Чистий запах природи дозволить на кілька хвилин забути про негаразди та насолодитись відпочинком. Завітайте до наших парків, відчуйте це все на собі. Почуття задоволення Вас не омине.


Кожен новий день починаємо з наведення порядку на нашій «планеті»: прибираємо сміття й підмітаємо доріжки у парках та скверах, на бульварах та проспектах.

Дякуємо відвідувачам, які пам’ятають, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. І батькам, які вчать дітей викидати сміття в урни. Кожен з нас є прикладом для майбутніх поколінь.


З початку року ми висадили на зелених зонах Святошинського району більше 1200 кущів.

Здебільшого це спірея Вангутта, дейція, барбарис Тунберга, які рясно квітнуть наприкінці весни – на початку літа.

Але ми подбали не лише про красу. Плоди кизильника й барбарису, висаджених у наших парках та скверах – це ласощі для птахів восени й взимку.

Також для озеленення територій обирали ялівець козацький, бирючину й дерен.


Влітку кілька наші озеленювачі стають «перукарями», які беруть в руки ножиці. Живі огорожі та окремі кущі потребують постійної стрижки, щоб тримати форму. Кілька годин клопіткої роботи – й наші чагарники мають доглянутий вигляд.

 


Формувальна обрізка, стрижка газонів, прополювання квітників – це все дозволяє підтримувати зелені зони затишними й доглянутими. Це наша щоденна клопітка робота. І сьогодні вона особливо важлива, адже кожен має робити максимум. Так кожен з нас сьогодні це відчуває.

 Все буде Україна!

1 2 3 88