Раніше казали, яка погода на Стрітення – такою і весна буде. Ми маємо шанс перевірити точність народних прикмет. А поки зима все ще заявляє про свої права, ми продовжуємо щодня розчищати сніг та кригу з доріжок та сходів на наших територіях.


А ми знаємо, де зараз панує весна. У нашій теплиці. Тут зимі не місце. Саме час «дитячого садочка» – зернинки вже проросли і випустили перші тендітні листочки. Кожну ниточку-рослинку із загального ящичка пересаджуємо в інший з окремими комірками. Там вони зміцніють, наберуться сил і будуть готові до переселення в більші горщички. Перш, ніж стати окрасою міста, рослини кілька разів пересаджуються в теплиці.


Тиждень видався не з легких, із квестами «розчистити доріжку», «віднайти лаву під снігом», «відкопати сходи». Головним нашим завданням було – зробити комфортнішим пересування через парки, сквери та бульвари. Тож сьогодні з самого ранку на варті у нас 9 одиниць техніки та 82 працівники.


Розчищення доріжок зараз в пріоритеті. Сьогодні зранку було використано майже 2 тонни протиожеледної суміші для посипання доріжок та сходів.
Та поточну роботу ніхто не відміняв. Тож кожного ранку, незалежно від погоди, ми прибраємо сміття на балансових територіях.

Птахи – невід’ємна частина екосистеми та окраса нашого міста. Вони першими сповістять нам про прихід весни. Але у сніжні та морозні дні, як сьогодні, пернаті особливо потребують нашої підтримки, адже знайти їжу стає важче. Збираючись на прогулянку, візьміть із собою жменьку зерна або крупи, несмаженого насіння чи трошки білого хліба. У парках та скверах є годівнички, де можна залишити для птахів їжу і тим самим допомогти їм пережити зиму.


«Розкопування» парків та скверів триває. Продовжуємо розчищати доріжки та сходи на балансових територіях, щоб вам не довелося їх шукати під снігом. Сьогодні вдосвіта ми вивели 7 одиниць техніки та залучили до прибирання парків та скверів 82 працівники.


Зима створює плавні лінії, ховаючи під м’якою сніговою ковдрою гострі кути та прямі лінії. А ми повертаємо паркам і скверам геометрію – розчищаємо коридори між сніговими заметами там, де ще недавно були доріжки.
Сьогодні до прибирання снігу залучено 82 працівники та 7 одиниць техніки.

Ми першими бачимо сніг, який м’якою ковдрою вкриває наші парки та сквери, адже починаємо розчищати їх ще під світлом ліхтарів. Сьогодні залучено 72 працівники та 7 одиниць техніки для розчищення алей, доріжок, сходів, дитячих та спортивних майданчиків на балансових територіях.
Бережіть себе та одягайтеся тепліше – зима ще не планує відступати.

Аварійні дерева не обов’язково є повністю сухими чи гнилими. Часто неозброєним оком за густою кроною та міцним стовбуром можна не помітити ураження чи пошкодження. Є деталі, на які звертають увагу фахівці і можуть визначити, що дерево все ж хворе або всередині трухляве чи має гнилі й потребує видалення. Часто загроза може причаїтися всередині, здавалося б, цілком здорового дерева. Схильність дерев до уражень зростає з віком і залежить від породи.

Під час проведення  щорічних  обстежень  зелених  насаджень спеціалісти КП УЗН Святошинського району виявляють аварійні дерева. Далі йде звернення в постійно діючу комісію з обстеження зелених насаджень м. Києва з метою визначення якісного стану  насаджень та подальших дій щодо них (видалення, санітарна обрізка).

Такі дерева видаляли у скверах на розі проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської та на просп. Перемоги, 97.

 


Проводимо санітарну обрізку дерев, тим самим позбавляючи їх такого «багажу», як сухе та пошкоджене гілля, хворе чи старе. Крім того, під час санітарної обрізки видаляються пагони та гілки, що загущують крону або конкурують зі скелетними. Все це дозволяє підтримувати здоровий стан дерева. Проведення санітарної обрізки дерев взимку зменшує ризик занесення шкідливих мікроорганізмів в зрізи.

На цьому тижні обрізали дерева на бул. Ромена Роллана, вул. Чорнобильській, вул. Зодчих, на лугопарку вздовж вулиці Сім’ї Сосніних, а також у скверах на розі бул. Ромена Роллана та вул. Якуба Коласа і на вул. Верховинній, 8-10. У парку імені Генерала Потапова овидаляли омелу.

1 2 3 69