Природа знає, як поєднувати кольори: насичений смарагдовий газон із жовтою форзицією та білою спіреєю, ніжно-рожеві квіти сакури на фоні синього неба, блакитні незабудки і шовкові фіолетові іриси із ніжним зеленим листям. Це наша весна! Вона завжди буде найпрекраснішою.


Щоб газони зеленіли і залишалися доглянутими, її потрібно вчасно косити. Навесні газони ростуть швидше, ніж влітку, тому й частота викошування інтенсивніша. Косіння трави, дає змогу стеблинам не витягуватися, проростати новим паросткам, а кореневій системі краще розвиватися.


Цю весну буде важко забути… Природа наче відчуває, що у повітрі витають тривога, переживання, біль і, разом з тим, непереборне бажання перемоги. Можливо, саме тому й якось по-особливому квітнуть зараз дерева. Яблуні Недзвецького у сквері на просп. Перемоги, 97 та сакури у парку «Совки» притягують погляди, зупиняючи мить. 


Ми дбаємо не лише про дерева й квіти, а й про дитячі та спортивні майданчики у парках та скверах. Щодня обстежуємо гойдалки, пісочниці, каруселі, щоб за необхідності вчасно їх відремонтувати.


Вже зовсім скоро ця краса буде квітнути й зеленіти у наших парках та скверах. Рослини завжди нам нагадують, що життя триває, і воно може бути яскравим, хай навіть не зараз, можливо, не в цю мить, проте обов’язково буде! І сьогодні наша Україна відстоює своє право квітнути!
Все буде Україна!

Сонце поступово набирається сил перед літом, поступово прогріваючи землю. І хоча ще не спекотно, рослинам вже потрібна додаткова волога. Зокрема, це стосується молодих дерев і кущів. Тож напуваємо їх життєдайною водою.


Зелені килими газонів – це постійна кропітка робота протягом не одного року. Саме вони дають простору відчуття комфорту.
Щовесни з них потрібно вигрібати рослинні рештки, щоб дати траві можливість вільно проростати. За потреби додається родючий ґрунт, підсіюється насіння там, де за холодну пору могли утворитися «залисини». А щоб газон виглядав доглянутим, його обов’язково слід вчасно викошувати.

Кажуть, краса врятує світ. А ми кажемо, що любов. Адже лише тоді, коли з любов’ю ставитися до світу й життя, розквітає ось така краса.


Наша робота не зупиняється ні на день. Адже життя триває. Все більше киян відпочивають на свіжому повітрі і прагнуть насолодитися весною, яка розфарбовує наше місто в яскраві кольори квітучих дерев та кущів на фоні зеленого газону й синього неба. Тож кожен наш день – це про піклування: прибираємо сміття, вигрібаємо рослинні рештки, щоб молода трава могла безперешкодно рости, косимо газони.
 
 

Зараз важко слідкувати за календарем, ми рахуємо дні з 24 лютого… Проте природа має свій лік часу, який ніщо не може змінити. І ми дбаємо, щоб краса наших парків і скверів була затишною.

1 2 3 85