Продовжуємо озеленювати наші сквери та вулиці. Протягом двох днів висаджено 62 дерева та 70 кущів.

У сквері на вул. Крамського, 10 висаджено 27 туй західних, які підростаючи утворять зелені стіну вздовж огорожі. Вздовж доріжок ростиме живопліт із 70 кущів пухироплідника, морозостійкої невибагливої рослини, яка квітне суцвіттями-кошиками.

Для скверу на вул. Доброхотова, 2-4 обрали квітучі дерева, які навесні та на початку літа наповнюватимуть простір ніжними біло-рожевими барвами: катальпи, декоративні вишні та сливи. Усього 12 дерев.

У сквері на вул. Академіка Вернадського, 63-а також у травні квітнутимуть декоративні вишні. Сьогодні тут висадили 16 крупномірних дерев.

Ще 7 духмяних лип було висаджено на вул. Єфремова.


Дерева поступово скидають свої кольорові шати, засипаючи місто золотим листям. А ми прибираємо його, щоб прогулянки були комфортними. Згрібаємо листя з центральних доріжок у парках та скверах, прибираємо його з газонів, з зелених зон понад дорогами, з дитячих та спортивних майданчиків. Тож якщо хочете погуляти по золотому килиму, слід йти в ліс, або в глибину парків, де листя лишається зимувати.  


Інформуємо про проведення робіт із санітарної обрізки і видалення сухостійних та аварійних дерев у період 18.10-22.10.2021 на наступних об’єктах:

 • вул. Львівська (акт від 16.06.2020 № 420);
 • вул. Ушакова (акт від 03.06.2020 № 483);
 • просп. Перемоги (акт від 03.06.2020 № 483);
 • парк на просп. Перемоги, 1330135, (акт від 16.06.2020 № 420);
 • бул. Кольцова (акт від 23.06.2021 № 493-А);
 • парк «Інтернаціональний» (акт від 23.06.2021 № 493-А).

Просимо не паркувати автомобілі вздовж проїжджої частини під деревами на зазначених вулицями.

Видалення аварійних та сухостійних дереві проводиться згідно з актами обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

* Інформація надається відповідно до протокольного доручення № 6 від 20.05.2021 р.


Привітайте сьогодні захисників і захисниць України! Тих, хто боронить нашу землю і тримає, наче атланти, над нами небо! Згадайте тих, хто вже ніколи не повернеться додому після війни. Подякуйте тим, хто ціною власного здоров’я захищав і захищає Україну. Це день єднання. А єднає нас усіх Україна і бажання жити мирно! Привітайте тих, хто наближає час здійснення цієї мрії!


Відремонтовано сквер на вул. Чорнобильській, 12. Відкриття було символічно приурочене до Дня захисників та захисниць України, адже в цьому сквері у 2017 році встановили пам’ятний знак святошинцям, котрі загинули в АТО на Сході України.

Під час капремонту у сквері було влаштовано 3480 кв. м доріжок з ФЕМ, встановлено нові лави й урни для сміття, посіяно нові газони. Акцент зроблено на пам’ятному знаку – до нього тепер веде алея з ФЕМ, на початку якої висаджено групами спірею Голд, по обидві сторони від доріжки – кулясті туї Даніка та хризантеми, а за каменем зеленою стіною ростуть туї Смарагд. Над каменем на новому флагштоці майорить прапор України. Також під час відкриття було висаджено три робінії кулястої форми.

 


У Святошинському районі з’явилося ще одне комфортне місце для відпочинку – завершено капітальний ремонту скверу на вул. Генерала Наумова, 31-33.

На території площею 0,6 га влаштовано:

 • дитячий майданчик з гумовим покриттям для малечі (225 кв. м);
 • спортивний майданчик (перекладини й бруси для занять воркаутом і тренажери) площею (110 кв. м);
 • еко-зона площею з лавами-диванами та перголами (50 кв. м);
 • шахова зона з 4 столами та 8 «стільцями» (50 кв. м);
 • багатофункціональне спортивне поле. м з трибунами на 90 посадкових місць (540 кв. м);
 • фото-зона з лавами площею (40 кв. м.)

Також у сквері влаштовано більше 2000 кв. м. доріжок з ФЕМ, встановлено нові лави й урни для сміття. Ввечері сквер освітлюється за допомогою 12 світильників на опорах із сонячними батареями.

Навесні тут зеленітиме газон, у червні цвістимуть катальпи, а до пізньої осені радуватиме око барбарис. Загалом в оновленому сквері висаджено 25 молодих дерев, 90 кущів барбарису та 60 кущів хризантем.

 

 


Осінь примхлива, як і весна: дні пригріті сонцем, вечори ж приносять холод. Проте обидві ці пори року – найкращий час висаджувати дерева та кущі. Саме на цей період плануються масові висадження у парках та скверах, на вулицях та бульварах.
Так, на парній стороні вулиці Єфремова висадили нові дерева – 10 крупномірних лип, які вже мають сформовану кореневу систему. Під час висадження вноситься родючий ґрунт. Також важливо сформувати правильно лунку, щоб під час поливу вода не розтікалася по землі, а потрапляла до коріння.

Ремонт елементів благоустрою – це піклування про ваш комфортний відпочинок у парках та скверах.
Вчора наш майстер «чаклував» над урнами у парках імені Генерала Потапова, «Інтернаціональний» та «Юність», а також над дитячим майданчиком у сквері на вул. Прилужній, 2.

Осіннє листя у парках та скверах, на зелених газонах – красиве поєднання кольорів. Проте не практичне: вологе листя слизьке і зовсім не привабливе, легко розноситься вітром. Тож відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, листя слід прибрати:

у центральних частинах парків, у скверах, з дитячих і спортивних майданчиків, меморіальних комплексів та пам’ятників, на площах, галявинах, з центральних алей та  квітників;

на звичайних газонах  вздовж магістралей і паркових доріг з інтенсивним рухом.

Також зазначимо, що під листям газони пріють і можуть розвиватися грибкові захворювання. Тож у міських зелених насадженнях збирають опале листя, хвою, шишки, сухі гілки та загиблі рослини. З цією ж метою проводиться обрізка хворих та сухих гілок, викорчовування пнів.


Інформуємо про проведення робіт із санітарної обрізки і видалення сухостійних та аварійних дерев у період 04.10-08.10.2021 на наступних об’єктах:
📍 сквер на просп. Академіка Корольова, 10;
📍 просп. Академіка Корольова (акт від 23.06.2021 № 493а);
📍 вул. Чорнобильська (акт від 23.06.2021 № 494);
📍 вул. Львівська (акт від 26.03.2021 № 209);
📍 зелений масив по просп. Академіка Палладіна (акт від 26.03.2021 № 209).
Видалення аварійних та сухостійних дереві проводиться згідно з актами обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
* Інформація надається відповідно до протокольного доручення № 6 від 20.05.2021 р.
1 2 3 79